Реагування на критику

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України щодо спростування недостовірної інформації у журналі «Все про охорону праці»

У журналі «Все про охорону праці» (№3, 2014 рік) опубліковано статтю «Революції приходять та відходять -  мафія безсмертна, або Нові-старі кадри в охороні праці» (автор – журналіст О. Дердін), у якій було оприлюднено недостовірну інформацію щодо ознак масштабного відмивання коштів в системі Держгірпромнагляду.

Спростування інформації МОЗ щодо результатів перевірки Держгірпромнагляду в ДЗ «ССС «Червоний Маяк» МОЗ України (2)

4 червня 2013 року територіальним управлінням Держгірпромнагляду в АР Крим та м. Севастополі була проведена перевірка ДЗ «Спеціалізований санаторій «Червоний маяк» та видано приписи керівництву дитячого закладу для обов’язкового виконання.

Держгірпромнагляд не запроваджує нових правил, а дбає про безпеку громадян, здійснюючи свої функції

На офіційних сайтах телевізійної служби новин «ТСН» та  видання «Аргументи і факти в Україні» з’явилися матеріали із заголовками «Вулична кава подорожчає через чиновників», «Вулична кава подорожчає: чиновники запровадили ще безліч правил». У повідомленнях ідеться про те, що перевірка Державною службою гірничого нагляду та промислової безпеки мобільних станцій еспресо, врешті-решт призведе до подорожчання кави.

Офіційна заява прес-служби Держгірпромнагляду

Вчора, 30 січня, газета «Деловая столица» опублікувала матеріал із назвою «Під приводом захисту споживачів контролери хочуть підвищити власні неофіційні заробітки». Автор статті критикує законопроект, внесений на розгляд Верховної Ради України Міністерством економічного розвитку і торгівлі, оскільки він передбачає виключення із законодавства норми про обов'язкове попередження підприємств щодо майбутньої перевірки деякими органами виконавчої влади, зокрема, Держгірпромнаглядом України. На думку автора, «перевірки без попередження – це бажання за рахунок раптового нальоту отримати неофіційну винагороду».

Прес-служба Держгірпромнагляду відповідально заявляє:

1) у законопроекті йдеться про ринковий нагляд, який передбачає перевірки не суб’єктів господарювання, а безпечності самої продукції, без обов’язкового контакту з підприємцями;

Телефонна "Гаряча лінія"

(044) 289-72-94
щовівторка
з 14.30 до 15.30

графік проведення

 
Урядова телефонна
"Гаряча лінія"

0-800-507-309
пн.-пт. з 8.00 до 21.00
сб. з 8.00 до 19.00
графік проведення

СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА

Вверх