Новини та повідомлення

Держгірпромнагляд поглиблює міжнародну співпрацю. На черзі – Республіка Молдова.

Досягнуті під час роботи Міждержавної ради з промислової безпеки домовленості знайшли своє відображення у Декларації про співробітництво між Державною службою гірничого нагляду та промислової безпеки України та Головною державною інспекцією з технічного нагляду за небезпечними виробничими об'єктами Республіки Молдова в галузі промислової безпеки, підписання якої відбулося 22 березня у Одесі.

На Луганщині відбулася відеоконференція з польськими колегами у сфері гірничого нагляду

У рамках Декларації про співпрацю між Держгірпромнаглядом України і Вищим гірничим управлінням республіки Польща у Луганську в Центрі навчання гірничотехнічних інспекторів відбулася відеоконференція щодо поліпшення ефективності державного нагляду у вугільній промисловості.

Голова Держгірпромнагляду очолив Міждержавну раду з промислової безпеки країн СНД

Голова Державної Служби гірничого нагляду та промислової безпеки України Олександр Хохотва протягом найближчого року очолюватиме Міждержавну раду з промислової безпеки – об’єднання керівників наглядових органів дев’яти країн СНД, які склали Угоду про співробітництво в галузі промислової безпеки на небезпечних виробничих об'єктах. Таке рішення було прийнято під час Х засідання МРПБ, яке відбулося в м. Ялта. Востаннє Україна приймала країн-учасниць МРПБ у 2004 році.

Підписана Декларація між Держгірпромнаглядом України та Вищим Гірничим Управлінням Польщі

Сьогодні Голова Держгірпромнагляду України Олександр Хохотва зустрівся з Головою Вищого Гірничого Управління Республіки Польща Пьотром Літвою у Донецьку.

Зустріч відбулась з метою підписання Декларації про співробітництво між Державною службою гірничого нагляду та промислової безпеки України та Вищим Гірничим Управлінням Республіки Польща.

Посадові особи Держгірпромнагляду ознайомилися з дозвільною системою Німеччини

1Дозвільні системи України та Німеччини порівнювали фахівці Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки під час семінару в рамках експертної місії «Дозвільна система країн ЄС». Експертна місія має на меті удосконалення дозвільної системи України та її наближення до європейських стандартів, шляхом вивчення дозвільних систем європейських країн. 

Сторінка 1 з 9

Телефонна "Гаряча лінія"

(044) 289-72-94
щовівторка
з 14.30 до 15.30

графік проведення

 
Урядова телефонна
"Гаряча лінія"

0-800-507-309
пн.-пт. з 8.00 до 21.00
сб. з 8.00 до 19.00
графік проведення

СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА

Вверх